کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین از رفتار مسئولان برگزار کننده دیدار تیم ملی کشورش با برزیل و قطع بازی در دقایق ابتدایی انتقاد کرد و گفت: ما سه روز است اینجا هستیم چرا الان؟

به گزارش سفیرافلاک، دیدار تیم های ملی فوتبال آرژانتین و برزیل در مرحله مقدماتی جام جهانی که قرار بود بامداد امروز برگزار شود در حالی که دقایق ابتدایی خود را پشت سرگذاشته بود و به دقیقه ششم رسیده بود، با دخالت پلیس فدراسیون برزیل لغو شد.

این دیدار در شرایطی لغو شد که به گفته لیونل مسی، آرژانتینی ها سه روز بود وارد برزیل شده بودند اما هیچ نظارتی برای کنترل بازیکنان کرونایی روی آنها صورت نگرفته بود.

با این حال زمانی که بازی شروع شد پلیس فدرال برزیل وارد عمل شد و ادعا کرد که چهار بازیکن تیم ملی آرژانتین هنگام ورود به این کشور در مورد تست کرونای خود به مسئولان دروغگو گفته اند.

واکنش مسی به اتفاق عجیب دیدار برزیل-آرژانتین/ چهار بازیکن دروغگو!

آنها عنوان کردند که این بازیکنان در انگلیس حضور داشته اند و از آنجا که انگیس در فهرست قرمز کرونایی برزیل است باید هنگام ورود به این کشور قرنطینه را رعایت می کردند.

لیونل مسی پس از رفتن بازیکنان آرژانتین به رختکن به انتقاد از رفتار برزیلی ها پرداخت و گفت: ما سه روز است اینجا هستیم و اگر قرار بود نظارتی در مورد کرونا صورت گیرد باید انجام می شد نه اینکه الان این کار صورت بگیرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر