درمنان گفت: وضعیت دلفان ازنظر ابتلا به کرونا، قرمز و نگران‌کننده بوده و بایستی رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم جدی گرفته شود و روند واکسیناسیون عمومی سرعت بگیرد.

 نورالدین درمنان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: موج جدید شیوع ویروس کرونا با سرعت واگیر بیشتری در حال افزایش است، بایستی در این زمینه سرعت واکسیناسیون عمومی را بالا برد.

وی با اشاره به اینکه وضعیت بیماری کرونا در دلفان نگران‌کننده است، افزود: آمار بیماران روند افزایشی دارد و تخت‌های آی سی یو تنها بیمارستان شهرستان در حال تکمیل است.

فرماندار دلفان بابیان اینکه کشور درخطر حمله‌ نوع لامبدای ویروس کووید۱۹ قرار دارد، عنوان کرد: تنها راهکار در جهت کنترل بیماری کرونا، افزایش سرعت واکسیناسیون عمومی است.

وی تصریح کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، عدم حضور در تجمعات و دورهمی ها، عروسی و عزا می‌تواند مانع شیوع بیشتر کرونا شود که همه باید نسبت به رعایت این موارد اهتمام جدی داشته باشند.

درمنان یادآور شد: در شرایط کنونی که هنوز واکسیناسیون عمومی کامل نشده تنها راه مقابله با این ویروس رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تعطیلی بسیاری از برنامه‌ها در وضعیت قرمز است تا شرایط اندکی بهبود یابد.

انتهای پیام/