بارانی گفت: کاروان احسان الحسین به 6 روستای لرستان اعزام می شود و خدماتی برای محرومیت زدایی ارائه می دهند.

جعفر بارانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: کاروان احسان الاحسینِ ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان، اعزام به شش روستای محروم را در نظر دارد تا با حضور در این روستاها علاوه بر اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی، خدماتی برای محرومیت زدایی ارائه نماید.

وی افزود: در همین راستا این کاروان با حضور در منطقه محروم کاکا شرف خدماتی از جمله توزیع ۵۰ بسته معیشتی، ۵۰ بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند، سه سری جهیزیه برای نوعرسوان محروم این منطقه، توزیع ۷۰۰ پرس غذای گرم و توزیع ۵۰ کیسه آرد را ارائه دادند.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان تصریح کرد: در این منطقه علاوه بر توزیع بسته های معیشتی، مراسمی به یاد شهدای این منطقه برگزار شد.

بارانی با اشاره به ارائه تسهیلات برای اشتغالزایی در این منطقه گفت: بنیاد برکت برای ایجاد اشتغال در این منطقه پنج میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است تا افراد جویای کار بتوانند با این تسهیلات مشغول به کار شوند.

وی بیان کرد: همچنین بنیاد برکت در کاکاشرف ۱۵ شغل برای جویندگان کار فراهم نموده که این اقدامات از مهاجرت به شهرها جلوگیری می کند.

انتهای پیام/