مانور بازگشایی مدارس با حضور سرپرست آموزش و پرورش لرستان در دبیرستان شاهد دوره اول خدیجه کبری(س) برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک، عیسی سهرابی ظهر امروز در مراسم مانور بازگشایی مدارس اظهار داشت: سلامت دانش آموزان در اولویت برنامه های آموزش و پرورش است و آموزش در سال تحصیلی جدید به صورت ترکیبی و با هماهنگی کامل با ستاد استانی مقابله با کرونا انجام می گیرد.

وی افزود: در همین راستا طی سه روز آینده جزییات کامل به اطلاع عموم خواهد رسید و هدف از برگزاری این مانور، آمادگی برای سال تحصیل جدید است.

سرپرست آموزش و پرورش لرستان با اشاره به تجهیز مدارس حاشیه شهر گفت: با هماهنگی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان بیش از ۴۰۰ قلم تجهیزات مدارس مناطق کمتر برخوردار و حاشیه نشین استان ارسال شد.

سهرابی تصریح کرد: این تجهیزات شامل انواع میز و صندلی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی،  رایانه، چاپگر، لوازم آزمایشگاهی و سایر اقلام مورد نیاز مدارس کمتر برخوردار استان  خریداری شده است و برای چهار شهرستان دلفان، الیگودرز، دورود و بروجرد ارسال خواهد شد.

وی بیان کرد: این تجهیزات از محل اعتبارات تملک دارایی(اداره امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان) در راستای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی خریداری شده و بیش از ۸میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال برای این اقلام هزینه شده است.

انتهای پیام/