با حضور جمعی از مسئولان، پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی شهرستان سلسله افتتاح شد.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی سلسله، اظهار داشت: تجهیز شهرک های صنعتی استان از اقدامات مهم و مقدمه حضور سرمایه گذاران است و شهرستان سلسله استعدادهای بسیار مناسبی در زمینه سرمایه گذاری دارد و مجموعه شهرک صنعتی شهرستان نیز یکی از این ظرفیت هاست.

وی افزود: گازرسانی به این شهرک از مهمترین نیازهای سرمایه گذاری در مجموعه بود که طی سال‌های گذشته به دلیل وجود مشکلات عدیده و معارضان محلی بدون نتیجه مانده بود و با پیگیری های صورت گرفته در یکسال اخیر، گازرسانی به شهرک با اعتباری بالغ بر شش میلیارد تومان انجام شد و امروز شاهد بهره برداری از این پروژه مهم هستیم.

استاندار لرستان تصریح کرد: بخشی از موفقیت های دولت دوازدهم در لرستان در حوزه نفت، گاز و انرژی بوده و کارهای انجام نشده بسیاری از گذشته در این دوره به نتیجه رسیده است که گازرسانی به حدود هزار و ۵۰۰ روستای استان از سال۹۲ تاکنون، بهره‌برداری از مینی پالایشگاه پلدختر، احداث شهرک تخصصی پتروشیمی برای اولین بار در لرستان و تولید محصولات دانش‌بنیان در پتروشیمی خرم آباد تنها بخشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه انرژی توسط دولت دوازدهم در لرستان است.

خادمی گفت: با توجه به اقدامات صورت گرفته در شهرک صنعتی الشتر می توان گفت این مجموعه آمادگی لازم را برای حضور سرمایه گذاران دارد و مسئولین باید اقدامات لازم را برای جذب سرمایه گذار انجام دهند .

وی خاطرنشان کرد: به منظور تکمیل این پروژه در سال جاری اعتبارات مورد نیاز در نظر گرفته شده و در ادامه سایر بخش‌های این مجموعه نیز تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام/