سرهنگ یوسفوند گفت: امروز به برکت خون مقدس شهدا قدرت اول منطقه هستیم.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ محمود یوسفوند عصر امروز جلسه شورای اداری الیگودرز با موضوع گرامیداشت ایام دفاع مقدس، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در سال ۵۷ دست مستکبران و دشمنان را از کشور قطع کرد و دشمنان با برنامه‌ریزی و حمایت ۳۷ کشور تا دندان مسلح حمایت از صدام ملعون جنگی نابرابر را برما تحمیل کردند.

وی افزود: ملت ایران با توکل به خدا، در سایه ولایت‌پذیری، ایثار، ازخودگذشتگی و تقدیم شهدای عزیز دفاع مقدس، برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت نمودند.

فرمانده سپاه الیگودرز به برنامه‌های دفاع مقدس اشاره و عنوان کرد: عبرت دفاع مقدس به همه جهانیان ثابت کرد که ملت ایران تا آخرین نفس در برابر هرگونه تجاوز ایستادگی خواهند نمود.

وی با اشاره به اینکه شعار امسال هفته دفاع مقدس «ما مقتدریم» است، تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا قدرت اول منطقه هستیم، باید برای نسل جوان و آینده این ارزش‌ها و پیشرفت‌های را بیان نموده و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.

یوسفوند گفت: امسال برنامه‌ها با رعایت کامل پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

شهدا بزرگ‌ترین سرمایه کشور هستند

حجت‌الاسلام مهدی سرلک امام‌جمعه الیگودرز در این جلسه اظهار داشت: دفاع مقدس سرچشمه همه اقتدارها و دستاوردها است و ملت ایران در این دستاورد عظیم نقش مهمی ایفا نموده است.

وی افزود: شهدا موجب عزت کشور و مردم بوده و بزرگ‌ترین سرمایه کشور می‌باشند و سند مظلومیت و اقتدار ما همین شهدا عزیز است.

ماشاءالله نعمت فرماندار الیگودرز در این مراسم، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس بازخوانی دوران رشادت‌ها و ایثارگری‌ها بوده و همه مسئولین و مردم وظیفه‌دارند در راستای اجرای برنامه‌ها به نحو احسن تلاش کنند.

انتهای پیام/