مهرافزون با بیان اینکه 63 هزار دانش آموز بروجردی سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند، گفت: مدارس روستایی با تراکم کم و با تصمیم ستاد کرونا بازگشایی می شود و در مابقی مدارس برگزاری کلاسها به صورت غیر حضوری است.

محمد مهرافزون در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: امسال ۶۳ هزار دانش آموز بروجردی در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند که با توجه به شرایط کرونا، کلاس ها فقط در مدارس روستایی با تراکم کم و با تصمیم ستاد کرونا بازگشایی می شود و در مابقی مدارس برگزاری کلاسها به صورت غیر حضوری است.

وی افزود: برنامه ریزی لازم برای برگزاری کلاسها به صورت ترکیبی، حضوری و غیر حضوری انجام شده تا دانش آموزان، امسال نیز بتوانند دروس را دریافت کنند.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد با اشاره به واکسیناسیون دانش آموزان، تصریح کرد: از امروز سامانه برای تزریق واکسیناسیون باز شده تا دانش آموزان به ترتیب واکسن کرونا را دریافت کنند که امیدواریم با دریافت واکسن کرونا و بهبود شرایط، دانش آموزان بتوانند از ماه های آینده به صورت حضوری در کلاسهای درس حاضر شوند.

مهر افزون بیان کرد: برای سال تحصیلی جدید با کمبود حدود ۶۰ معلم در مقطع ابتدایی روبرو هستیم که این تعداد نیرو قرار است از طریق دانشگاه فرهنگیان و نیروهای نهضتی تامین شود.

وی گفت: همه شرایط لازم برای سال تحصیلی جدید آماده بوده و هیچ کلاسی بدون معلم نخواهد ماند.

انتهای پیام/