حجت الاسلام شاهرخی گفت: جبهه مقاومت توسط جوانان حزب الهی در جهان مدیون خون شهدا و جریان انقلاب اسلامی و از برکات دفاع مقدس است.

به گزارش سفیرافلاک، ظهر امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه در لرستان، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و جمعی از مسئولان، آئین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در لرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای لرستان در هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: رشادت‌های رزمندگان در جنگ تحمیلی منجر به سربلندی نظام جمهوری اسلامی در سال‌های ابتدای پیروزی انقلاب شد که چراغ راهی برای پیشرفت امروز کشور است.

وی افزود: هدایت امام راحل و نقش مقام معظم رهبری در این ۴۱ سال که از دوران دفاع مقدس می‌گذرد مسیر پیشرفت و بالندگی کشور را هموار کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: وقتی در بحبوحه جنگ کار به پیچیدگی می‌رسید هدایت و رهنمودهای حضرت امام (ره) موجب گشایش و روحیه دهی به رزمندگان اسلام می‌شد و ایشان وعده نصرت الهی به رزمندگان می‌دادند که همین روحیه دادن منجر به پیروزی کشورمان در جنگ نابرابر تحمیلی شد.

وی با اشاره به مجاهدت‌های بی‌بدیل رزمندگان به‌خصوص رزمندگان لرستانی در هشت سال دفاع مقدس، تصریح کرد: جان‌فشانی‌ها و رشادت‌های ملت ایران در دوران مقدس موجب عقب‌نشینی دشمن شد.

 شاهرخی گفت: دشمن به خیال خود برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی به مرزهای کشور هجوم آورده بود ولی ایستادگی جوانان رزمنده موجب شد این خیال خام را به گور ببرد و سر تعظیم در برابر ملت ایران فرو بیاورد.

امام‌جمعه خرم‌آباد بابیان اینکه سردمداران دوران قاجار و پهلوی در قالب معاهدات ناجوانمردانه بخش وسیعی از کشور را به فنا دادند، بیان کرد: بعد از انقلاب اسلامی استکبار جهانی با خیال خام اینکه این نظام نوپا را از بین ببرد از هر سو وارد میدان جنگ با کشورمان شد ولی مجاهدت رزمندگان اسلام نگذاشت حتی ذره‌ای از حاکمان به دست دشمن بیفتند.

حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: ما این کشور و انقلاب را مدیون خون شهدا، مجاهدت رزمندگان و ایثارگران و جانبازان عزیز و نقش زعامت و رهبری امام راحل و بعد ایشان رهبر معظم انقلاب هستیم.

وی بیان کرد: خدا را شاکریم که با روی کار آمدن دولت سیزدهم میدان برای کار انقلابی و مجاهدت فراهم‌شده و این مسیر همدلی و یکپارچگی همه آحاد ملت، مسئولان دولتی، سازمان‌ها و نهادهای غیرانتفاعی و همه‌کسانی که دلشان در گرو این نظام و انقلاب است را می‌طلبد.

 نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: انقلاب ما به سراسر جهان تکثیرشده است و تشکیل جبهه مقاومت توسط جوانان حزب الهی در جهان مدیون خون شهدا و جریان انقلاب اسلامی و از برکات دفاع مقدس است.

انتهای پیام/