حجت الاسلام غلامی گفت: همزمان با فرا رسیدن ایام اربعین 120 بسته معیشتی بین نیازمندان لرستان توزیع شد.

حجت الاسلام احمدرضا غلامی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ششمین مرحله رزمایش کمک مومنانه سازمان تبلیغات اسلامی لرستان برگزار شد که در این رزمایش ۱۲۰ بسته معیشتی با همکاری دارالقرآن و خیران تهیه و در بین خانوارهای نیازمند توزیع شد.

وی افزود: ارزش هر بسته معیشتی یک میلیون تومان است که در مجموع ۱۲۰ میلیون تومان برای تهیه این تعداد بسته معیشتی هزینه شده است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری پیاده روی جاماندگان اربعین در استان خبر داد و عنوان کرد: همزمان با روز اربعین این مراسم در همه شهرهای استان برگزار می شود که هیات های عزاداری و اقشار مختلف مردم به یاد پیاده روی اهل بیت امام حسین(ع) مسافتی را با مداحی و عزاداری طی می کنند.

حجت الاسلام غلامی بیان کرد: همچنین همزمان با ایام اربعین مسابقات فرهنگی از جمله زیارت اربعین و چرایی برپایی اربعین در استان برگزار می شود که علاقمندان می توانند در این مسابقات فرهنگی شرکت نمایند.

وی با اشاره به حضور مُبلغ در فضای مجازی گفت: در حال حاضر ۵۰۰ مُبلغ در فضای مجازی فعالیت دارند و برنامه های مختلفی از جمله سخنرانی، رفع شبهات و سوالات دینی توسط مُبلغین پاسخ داده می شود.

انتهای پیام/