سردار کشکولی گفت: گفتمان «ما می‌توانیم» که نتیجه مکتب دفاع مقدس است به اکسیری برای جریان مقاومت در جهان تبدیل‌شده که هر جا متبلور شود به خودباوری می‌انجامد.

سردار مرتضی کشکولی در حاشیه آئین تجلیل و تکریم رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، بابیان اینکه گفتمان مقاومت به شکل وسیعی در جهان در حال تسری است، اظهار داشت: هم ملت ایران و هم مقام معظم رهبری بر آن هستند که این گفتمان به شکل وسیعی در جهان تسری پیدا کند و فلسفه اصلی این گفتمان همان بیداری ملت‌ها و اتکا به توانایی‌هایشان در مواجهه با استکبار جهانی است.

وی افزود: فلسفه اصلی لفظ مقدس «ما می‌توانیم» این است که الگوی دفاع مقدس به الگویی برای ملت‌ها تبدیل شود تا به این باور برسند که با دست‌خالی می‌توانند در برابر استکبار جهانی و مستکبرین در هر زمان بایستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: سبک مدیریت فرماندهان در دوران مقدس بهترین شیوه مدیریت جهادی برای اداره امروزه کشور است و باید از ظرفیت جوانان نخبه انقلابی در سطوح مدیریتی و اجرایی با اتکا به شعارهای «ما می‌توانیم» و «ما مقتدریم» استفاده کرد.

وی تصریح کرد: باور ملی ما این است که روح دفاع مقدس چنان در بطن جامعه و ملت‌های دیگر رسوخ کرده که به اکسیری تبدیل‌شده که نه‌تنها در جوامع اسلامی بلکه حتی در میان ملت‌های لائیک هم می‌تواند به قدرتی عظیم در برابر استکبار تبدیل شود.

سردار کشکولی گفت: این گفتمان سلاحی است که می‌تواند در برابر مستکبرین قد علم کند و شر آنان را از سر ملت‌های مظلوم و مستضعفین کم کند.

انتهای پیام/