سرهنگ یوسفوند گفت: ۱۰ طرح عمرانی و خدماتی در الیگودرز به مناسبت هفته دفاع مقدس افتتاح می شود.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ یوسفوند در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس برای ما سراسر غرور و افتخار است، لذا در این هفته ۶۰ برنامه مختلف باهدف معرفی بیشتر هشت سال دفاع مقدس در سطح این شهرستان اجرا خواهد شد.

وی افزود: این برنامه‌ها در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، رزمی و خدمات‌رسانی خواهد بود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه الیگودرز با اشاره به افتتاح ۱۰ طرح عمرانی و خدماتی بااعتباری بالغ‌بر ۲۰ میلیارد ریال، عنوان کرد: نواخته شدن زنگ مقاومت، ویزیت رایگان، برپایی نمایشگاه، تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس و رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه از دیگر برنامه‌های این هفته است.

وی تصریح کرد: ملت ایران با توکل به خدا، در سایه ولایت‌پذیری، ایثار، ازخودگذشتگی و تقدیم شهدای عزیز دفاع مقدس، برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت نمودند.

یوسفوند گفت: عبرت دفاع مقدس به همه جهانیان ثابت کرد که ملت ایران تاآخرین‌نفس در برابر هرگونه تجاوز ایستادگی خواهند نمود و امروز به برکت خون شهدا قدرت اول منطقه هستیم، باید برای نسل جوان و آینده این ارزش‌ها و پیشرفت‌های را بیان نموده و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.

انتهای پیام/