در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، یادواره ۱۰ تن از شهدای والامقام روستای تپه گجی بیرانشهر و شهید شاخص «علی جان بیرانوند» برگزار می شود.

به گزارش سفیرافلاک، شهادت بحر طویل عاشقی است و امواج عشق بر کرانه های معرفت می رساند، شهید جان شیرین در طریق عاشقی می دهد و شهد شهادت می نوشد و به وصال معشوق می رسد.

در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، یادواره ۱۰ تن از شهدای والامقام روستای تپه گجی بیرانشهر و شهید شاخص «علی جان بیرانوند» که درس ایمان، اخلاص، غیرت و ولایتمداری را به همگان دادند، روز یکشنبه ۴ شهریور ماه با سخنرانی سرهنگ سیاوش رستمی فرمانده بسیج ناحیه عشایری لرستان و مداحی کربلایی مهدی هدایت نیا در مسجد امام حسین(ع) روستای تپه گجی برگزار می شود.

این شهدا در عملیات‌های بیت‌المقدس، رمضان، طریق‌القدس، تک‌دشمن، درگیری با اشرار و منافقین کوردل و بمباران هوایی به فیض شهادت نائل آمدند.

 در بین این شهدا سردار شهید «رجبعلی مشهودی» که فرمانده گردان و از نیروهای شهید «نعمت اله سعیدی» فرمانده محور غرب کشور بودند، وجود دارد.

خلق صحنه‌های زیبا توسط این رزمندگان و شهدای عظیم‌الشأن، درس مقاومت، آزادگی، ولایتمداری، ایثار و ایستادگی را به ارمغان آورد.

بسیجی شهید «علی جان بیرانوند» که عنوان فرماندهی دسته را بر عهده داشت، در عملیات رمضان، شهید «محمدولی پیر داده بیرانوند» در عملیات بیت‌المقدس، شهید «اسماعیل رخشان» در عملیات رمضان، شهید «رجبعلی مشهودی» در عملیات طریق‌القدس، شهید «رضا سپهوند» و شهید «مراد سپهوند» در تک دشمن، ضمن نمایش رشادت‌ها و نقش‌آفرینی، به شهادت رسیدند و همچنین ۲ شهید نیز در درگیری با اشرار به فیض شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/