سرهنگ رستمی گفت: عشایر لرستان هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ سیاوش رستمی در دیدار با نماینده ولی فقیه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: جنگ تحمیلی در واقع حمله بسیاری از کشورها علیه ایران بود و پس از هشت سال ایستادگی، دشمن در این جنگ شکست خورد.

وی افزود: بعد از جنگ تحمیلی دشمن تلاش کرد تا از طریق جنگ اقتصادی و فرهنگی بتواند ضربه ای را وارد کند ولی با ایستادگی تلاش شده تا توطئه های دشمن در این جنگها خنثی شود.

فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان تصریح کرد: عشایر در طول تاریخ پرونده ای درخشان داشتند به طوری که در سال ۴۲ جزء اولین کسانی بودند که ارادت خود را به امام(ره) نشان دادند، در جنگ تحمیلی نیز در خط مقدم جبهه ها حضور داشتند تا جایی که مقام معظم رهبری فرمودند نبرد مردم لُر بیش از آنکه شنیدنی باشد دیدنی است.

سرهنگ رستمی عنوان کرد: عشایر از اول پای انقلاب بودند و هستند و با تقدیم هزار شهید نشان دادند که همیشه در مسیر انقلاب گام برمی دارند.

وی بیان کرد: عشایر، شعار ما مقتدریم را به نحو احسن در این سالها انجام دادند که نمونه آن را می توان در جنگ تحمیلی، فرهنگی و اقتصادی مشاهده کرد.

فرمانده ناحیه بسیج عشایری لرستان خاطرنشان کرد: عشایر و روستائیان ما بیشترین فایده را برای نظام داشتند و همیشه در خدمت آرمان های امام بوده و همه ارادتمندان تلاش می کنند تا این انقلاب را به دست صاحب اصلی که امام زمان(عج) است برسانند.

انتهای پیام/