نعمتی با اشاره به اینکه اعمال محدودیت‌ها برای سلامتی جامعه است، گفت: مردم برای دریافت واکسن کرونا اقدام کنند.

به گزارش سفیرافلاک، ماشاءالله نعمتی عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت کرونا، اظهار داشت: همه تلاش ستاد مدیریت کرونا و اعمال محدودیت‌ها برای سلامت جامعه است.

وی با اشاره به رواج ساده‌انگاری کرونا در بین مردم، افزود: مردم باید به این باور برسند که اعمال محدودیت‌ها و سخت‌گیری‌ها صرفاً برای سلامت آن‌ها است.

فرماندار الیگودرز به شایعات بدخواهان در فضای مجازی علیه طرح واکسیناسیون نیز اشاره نمود و عنوان کرد: مردم اگر وضعیت فوتی‌ها و تأثیر تزریق واکسن در افزایش ایمنی را مقایسه نمایند به این نتیجه خواهند رسید که‌ تبلیغات منفی علیه واکسن از ناحیه بدخواهان نظام است.

وی تصریح کرد: عده‌ای مدتی از نبود واکسن انتقاد می‌کردند و امروز که واکسن به‌اندازه کافی موجود است علیه طرح واکسیناسیون تبلیغات منفی انجام می‌دهند.

نعمتی گفت: مردم بدون توجه به شایعات نسبت به انجام واکسیناسیون اقدام نموده که قطعاً شاهد نتیجه مثبت خواهند بود.

مسعود کریمی، رئیس شبکه بهداشت و درمان الیگودرز نیز در این جلسه اظهار داشت: در حال حاضر ۱۳۰ نفر در بیمارستان بستری و ۸۵ نفر نیز به‌صورت موقت بستری می‌باشند و ۱۰ نفر نیز در آی سی یو بستری بوده که حال شش نفر از آنها وخیم است.

وی با اشاره به فوت ۲۶۸ نفر تاکنون براثر ابتلا به کرونا، افزود: تاکنون ۷۳ هزار و ۲۲۸ نفر واکسینه شده‌اند و انتظار داریم مردم از این طرح استقبال نمایند.

انتهای پیام/