خادمی گفت: بیش از ۲۰۰ هکتار زمین برای ساخت مسکن محرومان در لرستان اختصاص یافت.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی در جلسه شورای مسکن استان از شناسایی و معرفی بیش از ۲۰۰ هکتار زمین مربوط به دستگاه های اجرایی برای اختصاص به ساخت مسکن محرومان در استان خبر داد و اظهارداشت: اجرای قانون جهش مسکن محرومان، نیازمند فراهم سازی مقدمات مهمی مانند تامین زمین مورد نیاز برای احداث واحدهای مسکونی است که در جلسه امروز مصوب گردید بیش از ۲۰۰ هکتار زمین در اختیار اجرای این طرح قرار گیرد.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، موضوع شناسایی و تامین زمین برای احداث مسکن در سطح استان، عمدتا در اراضی دولتی برای افراد نیازمند مورد تاکید بوده و ۲۰۰ هکتار زمین معرفی شده عمدتا متعلق به دستگاه های اجرایی استان است که این اراضی برای ساخت مسکن نیازمندان در اختیار مسکن و شهرسازی قرار می گیرد.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اجرای فرآیند ثبت نام هم استانی های واجد شرایط در طرح جدید ساخت مسکن باشیم که به موازات آن، طرح های قبلی ساخت مسکن ملی نیز با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت ها ادامه خواهد یافت.

خادمی گفت: ضرورت دارد دستگاه های اجرایی عضو در زمینه رفع مشکلات و موانع احداث مسکن محرومان با یکدیگر همکاری همه جانبه داشته باشند و شرایط برای ثبت نام و در ادامه احداث مسکن آنها به خوبی فراهم آید.

انتهای پیام/