فرهادی با بیان اینکه تاکنون یک میلیون و ۲۱۶ هزار دوز واکسن کرونا وارد استان شده است، گفت: 58 درصد جمعیت استان لرستان واکسن کرونا دریافت کردند.

علی فرهادی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: جمعیت بالای ۱۸ سال تاکنون به عنوان جمعیت هدف معرفی شدند که در استان یک میلیون و ۲۹۷ هزار نفر افراد بالای ۱۸ سال بودند و از این تعداد تاکنون یک میلیون و ۷۰ هزار نفر واکسن کرونا دریافت کرده و ۳۱۶ هزار نفر دو دوز کامل واکسن کرونا را تزریق نموده اند.

وی افزود: در مجموع تاکنون ۵۸ درصد جمعیت استان لرستان علیه کرونا واکسینه شده اند و با اضافه شدن جمعیت دانش آموزی برای دریافت واکسن، روند تزریق واکسیناسیون تسریع شده است.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: تاکنون یک میلیون و ۲۱۶ هزار دوز واکسن کرونا وارد استان شده که یک میلیون و ۷۰ هزار دوز از این میزان واکسن، برای مراجعان تزریق شده است.

فرهادی با اشاره به افزایش مراکز واکسیناسیون گفت: در استان ۱۰۲ مرکز بهداشتی، ۳۲ مرکز تجمیعی و دو مرکز هم به صورت خودرویی کار واکسیناسیون را بر عهده دارند که در مجموع ۱۳۹ مرکز در این روزها مشغول واکسیناسیون هستند.

وی با تاکید بر تزریق واکسن کرونا خاطرنشان کرد: فصل پاییز بستر مناسبی برای شیوع ویروس ها بوده که ضروریست افرادی که در شرایط سنی اعلام شده قرار دارند برای تزریق واکسن اقدام نمایند چرا که خطر شیوع موج های بعدی کرونا وجود دارد.

انتهای پیام/