آئین معرفی و تجلیل منتخبین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک، ظهر امروز آئین معرفی و تجلیل منتخبین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه خرم‌آباد برگزار شد.

سرهنگ ماشااله بازگیر در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون اندیشه بسیج، اظهار داشت: بسیج با نگاه عمیق به ارزش‌ها و احکام اسلامی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و … مظهر مردم‌سالاری دینی است.

وی افزود: بسیجیان ما در بحبوحه جنگ بیولوژیکی در ادامه راه و منش رزمندگان دفاع مقدس، شجاعانه وارد میدان نبرد با یک بیماری ناشناخته شدند و در خرم‌آباد به‌عنوان نخستین شهر، ضدعفونی اماکن، معابر و منازل بیماران کرونایی توسط بسیجیان و گروه‌های جهادی شروع شد، به‌طوری‌که در فروردین ۹۹ به همت بانوان زینبی در حسینیه ثارالله، در برخی از روزها بیش از ۲۶ هزار ماسک تولید می‌شد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به اجرای دستورات حضرت امیر (ع) توسط مالک اشتر، عنوان کرد: هرکدام از فرماندهان برتر معرفی‌شده در این جشنواره، ویژگی‌ها و خصائل مالک اشتر بودن را در مسیر انجام مأموریت‌های محوله تمرین و پیاده کرده‌اند.

وی تصریح کرد: پس از توکل به خدا، پنج پارامتر، درک درست مأموریت، سازمان‌دهی، آموزش، برنامه‌ریزی دقیق، هدایت، کنترل و نظارت در مسیر اجرای دستورات ابلاغی برای فرماندهان یک ضرورت است.

بازگیر خاطرنشان کرد: در جشنواره مالک اشتر در سطح ناحیه، از فرماندهان ۲۶ رده سپاه خرم‌آباد شامل یک معاونت، دو واحد پیشگام، سه فرمانده پایگاه مقاومت، ۱۵ نفر از اعضای شوراهای حوزه مقاومت، دو حلقه متربی، دو حلقه سرگروه صالحین، به‌عنوان رده‌های نمونه تجلیل شد.

انتهای پیام/