حسنی مقدم گفت: با استفاده از اعتبارات سرمایه گذاران بخش خصوصی ۳۰ پروژه زیربخش‌های کشاورزی به ارزش ۱۶۰۰ میلیارد تومان در دست احداث است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، اسفندیار حسنی مقدم اظهار داشت: در شرایط کنونی کشور با یک نبرد تمام عیار اقتصادی با کشورهای سلطه گر مواجه است در چنین شرایطی همه ما باید با هم اندیشی، همدلی و تعامل و‌ با ارائه برنامه های مدون و منسجم جهت رفع مشکلات و در راستای بی نیازی کشور به بیگانگان، استقلال اقتصادی، اقتدار و امنیت غذایی تلاش کنیم.

وی افزود: استان لرستان می تواند یکی از قطب های اقتصادی کشور باشد چرا که دارای ظرفیت های طبیعی و مادی فراوانی است و با تشویق و ترغیب سرمایه گذاران  بخش خصوصی میتوان به این مهم دست یافت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان تصریح کرد: با اعتبارات محدود دولتی و پیچیدگی های سیستم اداری توسعه بخش کشاورزی به کندی پیش می رود بنا بر این باید در ستاد توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی سرمایه گذاران را حمایت و برخی ازکارهای اداری که مانع تسریع درکار سرمایه گذاران است را تعدیل و رفع کنیم.

حسنی مقدم عنوان کرد: در قالب ستاد توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی تاکنون حدود ۳۰ پروژه با اعتبار هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان کلنگ‌ زنی شده و یا در آستانه صدور مجوز و کلنگ زنی هستند که با بهره‌برداری از آنها شاهد جهش تولید در زیر بخش‌های کشاورزی استان خواهیم بود.

انتهای پیام/