سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازیکنانی را در اختیار دارم که در فوتبال اروپا تأثیرگذار هستند.

به گزارش سفیرافلاک، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل امارات گفت: رابطه من و امارات قدیمی است و من ۲۰ سال قبل که بازیکن بودم، در این کشور حضور داشتم. خیلی خوشحالم که دوباره به اینجا برگشتم.

وی در پاسخ به اینکه امارات تا کنون دو تساوی و ایران دو پیروزی داشته است تصریح کرد: من نظر متفاوتی دارم. به ۶ امتیازی که گرفته ایم کاری ندارم. به امارات که چه نتیجه‌ای درگذشته گرفته است هم کاری نداریم. این تیم، تیم خوب و با کیفیتی است و با حداکثر توان خود در بازی فردا ظاهر می‌شویم تا نتیجه بگیریم.

اسکوچیچ ادامه داد: بازیکنان، پروازهای مختلفی را از باشگاه‌های خود به صورت مستقیم داشتند و بازیکنان ایرانی هم در لیگ فعالیتی نداشتند. اما این بهانه‌ای نخواهد بود و ما برای بازی فردا آماده هستیم.

وی ادامه داد: امارات تیم خوبی است و سازماندهی خوبی دارد. از مربی خوبی بهره می‌برد و امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

در پایان در پاسخ به سوال خبرنگاری که عنوان کرد در کنفرانس خبری، سرمربی امارات اعلام کرده چند بازیکن را در اختیار ندارد و لژیونرهای تیم ایران دیر به این تیم ملحق شدند، دراگان اسکوچیچ، سرمربی ایران به شوخی گفت: اگر این اطلاعات را دارید خوشحال می‌شوم که اسامی آنها را بگویید. همیشه شرایطی پیش می‌آید که یک تیم با صد در صد آمادگی خود در زمین مسابقه حاضر نشود و یا بازیکنی غایب باشد؛ اما هر تیمی که در زمین حاضر می‌شود، مسلماً در آن شرایط بهترین تیمی بوده که مربی در اختیار داشته است. بازیکنان لژیونر دیر به تیم ملحق شدند، اما افتخار می‌کنم که بازیکنان بسیار خوبی در سطح بالا دارم که در اروپا تأثیر گذار بوده و به تیم ملی فوتبال ایران کمک می‌کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر