هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: آماده سازی برای بازی های ملی با باشگاهی کاملا فرق دارد.

به گزارش سفیرافلاک، علیرضا جهانبخش، بازیکن تیم ملی فوتبال در کنفرانس خبری پیش از بازی ایران و امارات گفت: به عنوان بازیکن تیم ملی این شرایط برای بازیکنان وجود دارد که در کشورها و قاره‌های مختلف بازی کنند. قطعاً بازی کردن برای تیم ملی فوتبال ارزشمند است. این اتفاق چه به لحاظ ذهنی و چه بدنی شانس بزرگی است و بازیکنان باید آماده باشند.

هافبک تیم ملی ایران ادامه داد: بازی کردن در آخر هفته، ریکاوری کوتاه و اضافه شدن به تیم ملی در شرایط بازیکنان تأثیرگذار خواهد بود. حدود ٧ یا ٨ سال است که این شرایط را دارم و از محیطی به محیط جدید منتقل می‌شوم. اکثر بازیکنان تیم ملی هم این شرایط را دارند. از طرفی زمانی که در اردوی تیم ملی حاضر می‌شویم، هم تیمی‌ها و البته کشوری که بازیکنان در اردو هستند را می‌بینیم و شرایط خاصی که در تیم ملی وجود دارد، باعث می‌شود خیلی زود ریکاوری کرده و برای بازی‌هایی که پیش رو داریم، آماده شویم.

جهانبخش ادامه داد: بازی ملی همیشه متفاوت‌تر از باشگاهی است. به دلیل زمان کوتاهی که برای آماده سازی داریم، شرایط کمی سخت است. اما بازیکنی که در شرایط حرفه‌ای و بین المللی است، باید خودش را تطبیق دهد.

انتهای پیام/