سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تمجید از عملکرد شاگردانش به اهمیت پیروزی برابر امارات اشاره کرد و گفت: هر چند شرایط آب و هوایی روی تیم تاثیرگذاشته بود اما به آنچه می‌خواستیم رسیدیم.

به گزارش سفیرافلاک، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و امارات در مرحله انتخابی جام جهانی از ساعت ۲۰:۱۵ امروز پنجشنبه در ورزشگاه زعبیل شهر دبی برگزار شد که این دیدار با برتری یک بر صفر ایران به پایان رسید. مهدی طارمی (۷۰) برای ایران گل زد.

دراگان اسکوچیچ پس از این پیروزی از عملکرد بازیکنانش تمجید کرد و گفت: برابر تیمی که دفاعی بازی می‌کرد بازی بزرگی را انجام دادیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: امارات در نیمه اول کاملاً دفاعی بازی کرد. آب و هوای گرم روی عملکرد بازیکنان ما تأثیر گذاشت چون اکثر بازیکنان ما از اروپا آمدند.

اسکوچیچ در ادامه از اهمیت پیروزی در این دیدار صحبت کرد و گفت: برای ما مهم این بود که بتوانیم سه امتیاز این دیدار را به خود اختصاص دهیم که خوشبختانه رقم خورد و به یک برد خوب و سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به بازی امارات نیز گفت: از عملکرد تیم ملی امارات در این بازی شگفت زده شدم. بعد از این برد خوشحالی نمی‌کنیم چون بازی مهمتری مقابل کره جنوبی پیش رو داریم و باید در آن بازی نیز برنده شویم.

وی در مورد تأثیر برگشتن شجاع خلیل زاده پس از دریافت کارت قرمز مستقیم از سوی داور استرالیایی گفت: لغو کارت قرمز و بازگشت خلیل زاده باعث شد تا بازیکنان انگیزه دو چندان بگیرند و با اراده بیشتری بجنگند.

دراگان اسکوچیچ در رابطه با کسب ۱۰ پیروزی متوالی و نه امتیازی شدن در گروه گفت: من ۵۳ سال دارم و می‌دانم که نباید با این چیزها خیالم راحت شود. در فوتبال حافظه وجود ندارد. استراحت خواهیم کرد و به بازی بعدی فکر می کنیم. در مقایسه با دوره قبل انتخابی ها شروع بهتری داشتیم؛ ولی نباید به این نتایج دلخوش باشیم.

اسکوچیچ در رابطه با کمک داور ویدیوی گفت: من اگر مجبور به تعویض می شدم باید یا سردار آزمون را خارج می‌کردم یا مهدی طارمی را و این یعنی مجبور بودم یکی از دست هایم را قطع کنم. در ابتدای نیمه دوم بازی را در دست گرفتیم و صاحب مالکیت توپ شدیم و بعد از آن صحنه VAR به روال عادی برگشتیم و موفق شدیم برنده بازی شویم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر