حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه عزت و شکوه دین در مجاهدت نیروهای مسلح، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است، گفت: امنیت پایدار کشور در سایه مجاهدت و تلاش نیروهای مسلح است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته نیرو انتظامی برگزار شد اظهار داشت: استان لرستان ۶۳۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی ایران نموده که از این تعداد، ۵۰۰ شهید، شهدای نیروی انتظامی هستند که در انجام رسالت خطیری که بر عهده دارند به فیض شهادت نائل آمده اند.

وی افزود: عزت و شکوه دین در مجاهدت نیروهای مسلح، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که اگر کشور ما در هوا، دریا و خشکی از امنیت پایداری برخوردار است در سایه نیروی مسلح است که در خودکفایی و تامین تجهیزات بر توان داخلی خود اتکا دارند و با ایمان، صلابت، عزم و ارده آهنین در این مسیر حرکت می کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: دو ویژگی تکیه بر توان داخلی، ایمان، عزم و اراده سبب شده تا نیروهای مسلح ایران در شمار برترین نیروهای مسلح در جهان به شمار آیند و باید یاد کنیم از درایت و تدبیر امام(ره) و رهبری که این شکوه و عظمت نیروهای مسلح برگرفته از تدابیر این بزرگواران است.

حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: آینده برای استان ما روشن است و با یاری خدا، تکیه بر توان داخلی و با استفاده از ظرفیت های موجود این استان و با وجود نیروهای متخصص و متعهدی که در استان است می توانیم مشکلات را حل کنیم.

وی با بیان اینکه پایه آینده روشن و رفع مشکلات، امنیت پایدار است و این مهم جزء اصولی ترین نیازهای یک ملت برای رسیدن به ارتقای فرهنگی و پیشرفت اقتصادی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی هم در سطح کشور و هم در سطح استان در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، شرارت ها و افراد شرور و در ایجاد امنیت محکم عمل می کند.

انتهای پیام/