سردار الهی گفت: رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان استان ضروری است چرا که بیکاری ریشه بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی و امنیتی است.

به گزارش سفیرافلاک، سردار یحیی الهی در صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته نیرو انتظامی برگزار شد، اظهار داشت: نیروی انتظامی افتخار دارد به عنوان اصلی ترین نهاد در حفظ نظم و امنیت اجتماعی در راستای منویات رهبری با رافت اسلامی و توام با مهربانی به مردم ارائه خدمت نماید.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان یک اصل مهم افتخار دارد با تعامل با سایر دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی، قضایی و همچنین با پشتیبانی مردم و تلاش شبانه روزی خدماتی را ارائه دهد.

فرمانده انتظامی لرستان، امنیت را تولید اجتماعی برشمرد و گفت: ۲۶ دستگاه در تولید امنیت وظیفه دارند و انتظار داریم همگی به وظیفه خود که یک تکلیف شرعی است عمل نمایند تا در این راستا بتوانیم بیشتر خدمت رسانی نماییم.

سردار الهی با اشاره به انتصاب استاندار جدید لرستان، عنوان کرد: امیدواریم استاندار جدید به وضعیت اقتصادی و بیکاری جوانان استان که ریشه بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی و امنیتی است، سر و سامانی دهد.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی در استان با تلاش مضاعف و با همراهی مردم در برقراری امنیت و در همه ابعاد مختلف آماده ارائه خدمت است که خوشبختانه طبق آمارها، نیروی انتظامی در برخورد با مخلان نظم و امنیت، مواد مخدر، سلاح و مهمات نسبت به سال گذشته روند رو به رشدی داشته است.

انتهای پیام/