رضوی گفت: خیران مدرسه ساز، در نیمه نخست امسال 15 میلیارد تومان در لرستان کمک کردند.

محمد علی رضوی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: خیران مدرسه ساز تلاش می کنند تا شرایط را برای کسب علم و دانش، دانش آموزانی که به دلیل نبود مدرسه نمی توانند ادامه تحصیل دهند، فراهم نمایند.

وی افزود: برهمین اساس امسال خیران مدرسه ساز ۱۵ میلیارد تومان برای مدرسه سازی کمک کردند و هر ساله استقبال خیران برای شرکت در این امر خداپسندانه بیشتر می شود.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز لرستان تصریح کرد: ۷۴ پروژه در قالب ۲۳۸ کلاس درس امسال در استان تعریف شده که از این تعداد تاکنون ۳۸ پروژه در قالب ۱۰۹ کلاس درس تکمیل و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته است.

رضوی بیان کرد: ۳۶ پروژه دیگر در دست ساخت است که به زودی تکمیل و با بهره برداری از این پروژه ها، شرایط برای حضور بیشتر دانش آموزان مناطق مختلف برای ادامه تحصیل مهیا می شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از پروژه های مدرسه سازی توسط خیران و یا به صورت مشارکتی ساخته می شود، گفت: خیران در این حوزه پیشقدم هستند به طوری که سال گذشته ۵۰ میلیون تومان برای مدرسه سازی کمک کردند و از ابتدای سال جاری تاکنون نیز، خیران در استان ۱۵ میلیارد تومان هزینه کرده اند.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز لرستان خاطرنشان کرد: مدرسه سازی یکی از اقدامات پسندیده و خیرخواهانه است که همه مردم می توانند با مشارکت حداقلی و هر آنچه در توان دارند کمک کنند چرا که با همین کمک های اندک می توان مدارسی را برای دانش آموزان آماده کرد.

انتهای پیام/