مهرافزون با بیان اینکه 10 درصد دانش آموزان بروجردی به آموزش های مجازی دسترسی ندارند، گفت: مشکل اینترنت، تبلت و ابزار آموزشی سبب شده تا این تعداد دانش آموز نتوانند در این کلاس ها شرکت کنند.

محمد مهرافزون در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: با توجه به اینکه از مدتها قبل رفع مشکلات اینترنت برای کلاس های غیر حضوری در دستور کار قرار گرفت، مشکل بسیاری از مدارس و روستاها برای دسترسی به اینترنت برطرف شد.

وی افزود: بیش از ۹۰ درصد دانش آموزان بروجردی به آموزش های مجازی دسترسی دارند و تنها ۱۰ درصد دانش آموزان به این کلاسها دسترسی ندارند که مشکل اینترنت، تبلت و ابزار آموزشی سبب شده تا این تعداد دانش آموز نتوانند در این کلاس ها شرکت کنند.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد تصریح کرد: البته برای این تعداد دانش آموز که به کلاس های آموزش مجازی دسترسی ندارند از طریق درسنامه، سی دی و یا کلاس های حضوری، آموزش ها ارائه می شود.

مهرافزون با اشاره به اینکه کلاس های درس در برخی از مناطق روستایی دایر است، گفت: در مناطق روستایی و عشایری با تراکم کمتر از ۱۵ نفر، کلاسها دایر است اما در مدارس شهری کلاس های درس همچنان در فضای مجازی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه رفع مشکل کمبود معلم در بروجرد برطرف شده است، عنوان کرد: امسال با کمبود نیرو مواجه بودیم که از طریق نیروهای نهضتی این کمبود برطرف شد.

انتهای پیام/