محمدرضا گرایی قهرمان کشتی فرنگی جهان مدال خود را به شهدای گمنام اهدا کرد. این حرکت قابل‌تقدیر توسط محمدرضا گرایی تحسین کاربران شبکه‌های اجتماعی را نیز در پی داشته است.

به گزارش سفیرافلاک، محمدرضا گرایی قهرمان کشتی فرنگی جهان مدال خود را به شهدای گمنام اهدا کرد. این فرنگی‌کار کشورمان که در بازی‌های المپیک توکیو موفق به کسب مدال طلا شده بود، توانست این طلا را در مسابقات جهانی نروژ نیز تکرار کند.

ملی‌پوش کشتی فرنگی کشورمان در وزن ۶۷ کیلوگرم به خاطر نذری که داشت، امروز این مدال خود را به شهید گمنام که مقبره او در خانه کشتی است، تقدیم کرد.

محمدرضا گرایی درباره اهدای مدال خود به شهید گمنام، گفت: ۲ سالی که برای المپیک و مسابقات جهانی آماده می‌شدیم این شهید گمنام ۱۹ ساله به خانه کشتی آمد. ما ۲ سال با او زندگی کردیم، شهیدی که جان خود را برای بالارفتن پرچم داد. من هم قول و قراری گذاشتم و تصمیم گرفتم اگر مدال طلا در جهانی بگیرم به این شهید عزیز اهدا کنم. خدا را شکر می‌کنم که این اتفاق افتاد‌.

وی افزود: معجزه این شهید در مبارزه با کشتی‌گیر گرجستانی بود که در ۱۲ ثانیه پایانی عقب بودم، یاد این شهید عزیز افتادم و توانستم در ۱۲ ثانیه پایانی ببرم و راهی فینال شوم. در فینال هم توانستم حریف را ببرم و طلا بگیرم.

این حرکت قابل‌تقدیر توسط محمدرضا گرایی تحسین کاربران شبکه‌های اجتماعی را نیز در پی داشته است که در ادامه برخی از آن‌ها از نظرتان می‌گذرد.
 

▪️ اول با مدال طلای جهانی براندازارو سوزوند
بعد با اهدای مدالش به شهدای گمنام، ته مونده شونو با بیل خاکمال کرد
دمت گرم پهلوون #محمدرضا_گرایی
💬 شیرین پناهی

▪️ ذغال تازه آوردم برای تایملاین براندازا!
در سوختن هیچگونه صرفه جویی نکنید
#محمدرضا_گرایی
💬 مهمدرظا
 

▪️ کاری که #محمد_رضا_گرایی با براندازا کرد، مغول با ایران نکرد
دمت گرمه کاکویِ شیرازیم
💬 امیری حسین


▪️ معامله پهلوون کشورمون با شهید گمنام :))
مطمئن باش دعای خیر مادران این شهدا پشت سرت بوده و خواهد بود…
#محمدرضا_گرایی
💬 نَرگِس‏‎‎
 


▪️ گرایی میگه تو ۱۲ ثانیه پایانی ۵ بر یک عقب بودم که یاد شهید گمنامی که سر مزارش بودم افتادم و معجزه اتفاق افتاد
تو دنیای کیمیا علیزاده و سعید مولایی ها تو محمد رضا گرایی باش
💬 نرگس رئیسی

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس