دوستی با اشاره به‌ضرورت توسعه ورزش محلات، گفت: بازی‌های بومی محلی در کوهدشت به مناسبت هفته تربیت‌بدنی برگزار می‌شود.

کریم دوستی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن تبریک هفته تربیت‌بدنی اظهار داشت: در این هفته هر شهری به‌تناسب ظرفیت ورزشی خود برنامه‌هایی را اجرا خواهد کرد، شهرستان کوهدشت نیز در این راستا پویش مجازی «لیگ تندرسی ایران» را همزمان با سراسر کشور برگزار کرده است.

وی افزود: در این پویش ورزش دوستان گرامی، کلیپی با کدهای ورزشی مختلف به‌عنوان الگو مشاهده کرده و اقدام به ضبط حرکت ورزشی خود در خانه نموده و در پایان آن را نیز به دبیرخانه پویش ارسال می‌کنند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی کوهدشت با اشاره به ضرورت توجه به ورزش روستایی، عنوان کرد: اجرای مسابقات بومی محلی، تجلیل از پیشکسوتان ورزش همگانی، معرفی جاده‌های سلامت، اجرای برنامه نرمش صبحگاهی، توزیع بسته های ورزشی و… ازجمله برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: درصدد هستیم حدفاصل میدان توحید تا میدان امام حسین(ع) کوهدشت که موزاییک فرش نیز شده است به‌عنوان یکی از جاده‌های سلامت شهرستان جانمایی شود.

دوستی با اشاره به‌ضرورت توسعه ورزش محلات، گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل کوهدشت این آمادگی را داریم که در آینده میزبان جشنواره بازی‌های بومی محلی کشور باشیم.

انتهای پیام/