فتوحی گفت: ۱۲ بسته سرمایه گذاری در نظر گرفته و آماده واگذاری به سرمایه گذار است که می تواند در درآمدزایی نقش مهمی داشته باشد.

سعید فتوحی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ۱۲ بسته سرمایه گذاری در نظر گرفته شده که این بسته ها در بخش های مختلف برنامه ریزی شده و بسته ها آماده واگذاری به سرمایه گذار است که می تواند در درآمدزایی نقش مهمی داشته باشد.

وی افزود: شهرداری خرم آباد ۱۰۰ میلیارد تومان از دستگاه های اجرایی استان طلب دارد که انتظار می رود ادارات نسبت به پرداخت این میزان بدهی اقدام کنند. مهمترین برنامه ای که می تواند شهرداری را یاری کند، ایجاد درآمد پایدار است که همه تلاش ها برای این امر به کار گرفته شده است.

شهردار خرم آباد تصریح کرد: امسال برای بودجه شهرداری ۳۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده که از این میزان بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان طی یک سال برای پرداخت حقوق هزینه می شود.

وی گفت: در مقابل هزینه ها باید درآمدزایی ایجاد شود، طی این مدت ۲۵۰ سطل زباله با هزینه ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان خریداری شده که تلاش می کنیم تا با ساماندهی فضای سبز در کنار همه این موارد فضا سازی نیز مد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام/