قهرمان کشتی آزاد جهان اعلام کرد دلیل اصلی حضورش در تیم صنایع مازندران برای شرکت در لیگ برتر امسال، احترام فراوان به مردم جویبار بود.

به گزارش سفیرافلاک، کامران قاسمپور قهرمان کشتی آزاد جهان در واکنش به دلیل حضورش در تیم صنایع مازندران اظهار داشت: حقیقت امر این است که من همیشه خودم را بدهکار مردم شهر جویبار می‌دانستم و می دانم و همواره دنبال فرصتی بودم تا دینم را به همشهریانم ادا کنم به همین منظور نیز وقتی تیم صنایع مازندران در لیگ شرکت کرد با وجود پیشنهادات دیگر تصمیم گرفتم برای این تیم جویباری کشتی بگیرم.

قهرمان امیدهای جهان با بیان اینکه آماده رویارویی با کشتی گیران وزن ۸۶ کیلوگرم در لیگ برتر است، تصریح کرد: همه تیم‌های حاضر در لیگ برتر قابل احترام هستند اما طبیعی است من به عنوان یک جویباری اولویت اولم تیم شهرم باشد که امیدوارم در کنار سایر بچه‌ها امسال بتوانیم با کشتی‌ها قابل قبول به سکوی قهرمانی نیز برسیم.

وی با اشاره به سرمربیگری رضا یزدانی خاطرنشان کرد: یزدانی به عنوان یکی از قهرمانان نامدار کشتی جهان علاوه بر تسلط به مسائل فنی با همدلی که بین اعضای تیم ایجاد کرده است باعث شده همه برای کسب بهترین نتیجه انگیزه بالایی را داشته باشند.

رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد با حضور ۱۴ تیم در ۲ گروه ۴ تیمی و ۲ گروه ۳ تیمی به شرح زیر برگزار خواهد شد:

گروه الف: سهند ارس- آکادمی کشتی نادری خادم و هیأت کشتی لرستان
گروه ب: صنایع مازندران – ستارگان ساری- خراسان جنوبی و مقاومت تهران
گروه ج: دانشگاه آزاد اسلامی- شهید صدرزاده- فرم دمای اراک و جوانان البرز
گروه د: فولادین ذوب آمل- پاس ناجا و آلومینیوم حکمتی

طبق برنامه اعلام‌شده مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد از امروز ۳ آبان ماه با برگزاری مسابقات گروه “د” در تبریز آغاز می‌شود.

همچنین طی روزهای ۴، ۵ و ۷ آبان ماه نیز مسابقات دور رفت سه گروه دیگر در استان‌های خراسان رضوی، مازندران و البرز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر