القاصی مهر گفت: 8 هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی استان لرستان تشکیل شد و محکومیت در رای این میزان پرونده 121 میلیارد تومان بوده است.

حمید القاصی مهر در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در راستای اجرایی شدن طرح تحول سازمانی در تعزیرات حکومتی لرستان اقدامات و بازرسی هایی با هدف جلوگیری از تخلفات انجام شد.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون هشت هزار و ۶۹ فقره پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع شده که از این تعداد هزار و ۳۳۶ فقره مربوط به قاچاق کالا، شش هزار و ۶۱۲ فقره در بخش کالا و ۱۲۱فقره پرونده در بخش بهداشت بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان تصریح کرد: کل محکومیت در رای این میزان پرونده ۱۲۱ میلیارد تومان بوده است. همچنین در این مدت دو هزار بازرسی از بخش های مختلف صورت گرفته و بیش از ۴۰۰ اکیپ گشت در این زمینه فعالیت داشتند.

وی با تاکید بر رسیدگی به پرونده ها در کمترین زمان ممکن، گفت: تلاش می شود تا پرونده های تشکیل شده و ارجاعی به تعزیرات حکومتی در کمترین زمان بررسی گردد.

القاصی مهر خاطرنشان کرد: همچنین در راستای اجرای طرح تحول سازمانی به صورت شبانه روزی از کارخانه های شالیکوبی، کارخانه آرد و کارگاههای تولیدی بازرسی به عمل آمده که برای متخلفان پرونده تخلفاتی تشکیل شده است.

وی عنوان کرد: سامانه ۱۳۵ آماده دریافت گزارشات و شکایات مردم استان است و شهروندان هر گونه تخلف را می توانند با تماس با این سامانه اطلاع دهند.

انتهای پیام/