به گزارش سفیرافلاک، دکتر مسلم معین گفت: سومین رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال بسیج در دو مرحله در آبانماه برگزار می‌شود و برگزیدگان خود را همزمان با آغاز هفته بسیج خواهد شناخت. وی افزود: مرحله اول این رویداد بطور همزمان در ۳۲ مرکز استانی کشور با حضور بیش از ۴۰۰ تیم تولید محتوای دیجیتال در […]

به گزارش سفیرافلاک، دکتر مسلم معین گفت: سومین رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال بسیج در دو مرحله در آبانماه برگزار می‌شود و برگزیدگان خود را همزمان با آغاز هفته بسیج خواهد شناخت.

وی افزود: مرحله اول این رویداد بطور همزمان در ۳۲ مرکز استانی کشور با حضور بیش از ۴۰۰ تیم تولید محتوای دیجیتال در قالب تیم‌های سه الی پنج نفره و در سه رشته پویانمای، بازی‌های ویژه تلفن همراه و نرم افزار‌های ویژه تلفن همراه از تاریخ ۱۲ تا ۱۴ ابانماه در یک رقابت ۴۸ ساعته برگزار شده و پس از شناخته شدن برگزیدگان، تیم‌های اول هر بخش در هر استان به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند.

معین گفت: مرحله نهایی این رویداد با حضور بیش از ۱۰۰ تیم در سه رشته پویانمایی بازی و نرم افزار‌های ویژه تلفن همراه در تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آبانماه برگزار می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در پایان تصریح کرد: آیین اختتامیه این رویداد همزمان جشنواره بزرگ فعالان فضای مجازی ایران برگزار شده و علاوه بر تجلیل از برترین‌های فضای مجازی کشور، برگزیدگان نهایی هر بخش معرفی و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

  • منبع خبر : دانشجو