یک مرد اندونزیایی به دلیل علاقه زیاد به جدول کلمات، نام پسرش را تمامی حروف الفبای انگلیسی گذاشت.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از ۲۴ آ ای؛ یک کودک اندونزیایی نه به دلیل استعداد خاصی که دارد، بلکه به دلیل نام عجیبش که از توالی حروف الفبا تشکیل شده در شبکه‌های اجتماعی بسیار محبوب شده است. این پسر ۱۲ ساله اهل استان سوماترای جنوبی در اندونزی اخیراً به دلیل نام عجیب و غریبش ABCDEF GHIJK در تیتر اخبار بین المللی قرار گرفت. پدر این پسر، فرزندش را با ۱۱ حرف اول الفبای انگلیسی نامگذاری کرده است.

این نام عجیب زمانی که پسر برای دریافت واکسن به مرکز واکسیناسیون رفته بود، به طور تصادفی کشف شد. کارکنان مرکز بهداشت در ابتدا با دیدن نام او در لیست انتظار، تصور کردند که نام این پسر یک شوخی است، اما با دیدن همین نام در شناسنامه رسمی او، لبخند آن‌ها به ناباوری تبدیل شد.

به تازگی تصاویری از مدارک رسمی پسر و برچسب نام او روی لباسش در فضای مجازی منتشر شد. این پسر که دانش آموز راهنمایی است، می‌گوید که در ابتدا به خاطر نام غیرمعمولش مورد تمسخر و حتی آزار و اذیت قرار می‌گرفت، اما به مرور زمان به نامش افتخار کرد، اما ترجیح داد از نام ادف استفاده کند، زیرا به خاطر سپردن و تلفظ آن راحت‌تر بود.

کارت واکسن

پدر این پسر به خبرنگاران گفت که او این نام را شش سال قبل از تولد پسرش انتخاب کرده بود و افزود که طرفدار جدول کلمات متقاطع بوده و همیشه آرزوی نویسنده شدن را داشته است. واضح است که او آنقدر حروف الفبا را دوست داشت که آماده بود نام فرزند دوم خود را NOPQ RSTUV و سومین خود را XYZ بگذارد.

در اوایل سال جاری، خبر‌هایی در مورد داستان پدر دیگری که نام نوزاد خود را به نام محل کارش نامگذاری کرده بود، منتشر شد. انتخاب نام‌های عجیب اخیراً در اندونزی به یک سنت تبدیل شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان