نورعلی گفت: تیم «لك دانه نورعلی»، همچنان پرقدرت و منسجم در راه تيم داري در واليبال ايران حضور دارد.

به گزارش سفیرافلاک، صمد نورعلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تیم والیبال «لک دانه نورعلی» سابق کوهدشت که زیرمجموعه شرکت تجاری لک دانه نورعلی است همچون فصل گذشته در لیگ دسته اول والیبال مردان ایران تیم داری می‌کند.

 وی با اشاره به اینکه حدود ٢٠ روز از تمرینات این تیم در تهران می‌گذرد، افزود: سکان هدایت این تیم در فصل پیشرو بر عهده مربی نام‌آشنای والیبال ایران «منصور جزیده» است.

مدیرعامل باشگاه والیبال «لکدانه نورعلی» عنوان کرد: تیم داری سال گذشته را با بهترین امکانات و اردوها پشت سر گذاشته و در این راستا تلاش زیادی کردیم، توصیه و اولویت بنده در تیم داری همواره رعایت اخلاق و حفظ پرستیژ تیم بوده است.

 وی تصریح کرد: به دلیل اینکه خود بنده زمانی در این رشته ورزشی و در برخی از تیم‌های کشوری حضوری فعال داشتم، باعلاقه و بدون هیچ چشم‌داشتی وارد این حوزه شده تا با حمایت از جوانانی که سرمایه‌های کشور هستند آنان را بدون دغدغه در فعالیت ورزشی‌شان یاری کنم.

 نورعلی با اشاره به سابقه درخشان والیبال لک دانه در حوزه تیم داری آقایان و بانوان، گفت: تیم والیبال بانوان لکدانه نورعلی در لیگ آزاد تهران که یک ماه پیش پایان یافت، بدون هیچ باختی قهرمان دور رفت‌وبرگشت لیگ شد و این نشان از قدرت و میزان آمادگی این تیم دارد.

مدیرعامل باشگاه والیبال «لکدانه نورعلی» با اشاره به اینکه اردوی بعدی در کیش برگزار می‌شود، گفت: تیم آقایان لکدانه همچنان پرقدرت و منسجم در راه تیم داری در والیبال ایران حضور دارد و به جهت حضور در مسابقات لیگ تمرینات خود را به‌خوبی دنبال می‌کند.

انتهای پیام/