زیویار گفت: بانکها با همکاری برای رفع مشکلات واحد های اقتصادی اقدام کنند.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار در شورای هماهنگی بانکهای استان اظهار داشت: بانک ها به عنوان یکی از پشتوانه های اصلی صنعت و اقتصاد استان محسوب می‌شوند که به نوعی خون موجود در شریانهای اقتصاد نیز به شمار می آیند، از این رو همکاری و مشارکت آنها در طرح های اقتصادی استان مورد انتظار است.

وی افزود: از دیگر موضوعات مهم مطرح شده در شورای هماهنگی بانکها، واحدهای تملک شده توسط بانک های عامل بود که مقرر گردید کارگروهی با حضور کارشناسان امر برای رفع این معضل تشکیل شده تا با پیگیری وضعیت واحدهای تملک شده، نسبت به بازگرداندن آنها به چرخه تولید اقدامات لازم صورت پذیرد.

زیویار با اشاره به آخرین وضعیت پروژه فولاد ازنا یاد آور شد: فولاد ازنا یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین طرح‌های اقتصادی استان به شمار می آید که در گذشته برای راه‌اندازی این شرکت اقدامات زیادی انجام گرفته و در ادامه نیز جلسات مستمری با مسئولین امر در مرکز، طی روزهای اخیر برگزار گردید تا گام های نهایی برای احیاء این شرکت برداشته شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با رفع موانع شرکت فولاد ازنا، در آینده نزدیک شاهد رونق دوباره و خبرهای خوش از این پروژه اقتصادی مهم باشیم.

انتهای پیام/