حجت پور گفت: 36 تیم در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج لرستان به رقابت می پردازند.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ حسن حجت پور صبح امروز در مراسم افتتاحیه رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان، اظهار داشت: سازمان فضای مجازی بسیج به منظور مقابله با تهدیدات دشمن و جریان تحریف و همچنین ناامیدی که دشمن مدت های مدیدی است در فضای مجازی ایجاد نموده و به دنبال یاس پراکنی در بین جوانان است، اقدام به برگزاری رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در استان لرستان کرده است.

وی افزود: در این رویداد بزرگ به دنبال شنایایی و کشف استعداد نوجوان و جوانان فعال در فضای مجازی هستیم تا بسترهای نوین و نوظهور جهت جذب جوانان و نوجوانان در بسیج فراهم شود.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج لرستان عنوان کرد: این رویداد با هدف کمک به اشتغال جوانان در حوزه فناوری های نوآورانه و دیجیتال، ایجاد شبکه قوی تولید محتوای دیجیتال ویژه انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه در این رویداد ۱۳۲ نفر از جوانان و نوجوانان لرستانی در قالب ۳۶ تیم در سه بخش پویانمایی، اپلیکیشن و بازی اندروید حضور دارند، تصریح کرد: رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به مدت دو روز برگزار می شود و در روز جمعه این رقابت به پایان خواهد رسید.

حجت پور تصریح کرد: بعد از پایان رویداد، محصولات تولیدی توسط تیم داوران که از اساتید برجسته استان هستند مورد ارزیابی قرار می گیرد و نفرات هر بخش به مسابقات کشوری که آذر ماه در تهران برگزار می شود اعزام می شوند.

انتهای پیام/