حجت‌الاسلام قدرتی گفت: رویداد تولید محتوای بسیج لرستان دارای پیوست فرهنگی بوده و اثرگذاری ویژه‌ای در سطح جامعه دارد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام مهدی قدرتی در حاشیه بازدید از محل برگزاری سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: فضای مجازی به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و سایر اندیشمندان و فرهیختگان، الآن در جایگاه ویژه‌ای قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه جوانان عنصرهای تأثیرگذار جامعه هستند، افزود: حقیقتی که رهبر معظم انقلاب به اهمیت آن رسیده‌اند با عالم واقع تطبیق دارد و در فضای مجازی جمع شده است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان لرستان، عنوان کرد: برنامه‌های ما همواره بایستی پیوست فرهنگی داشته باشد چراکه همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری می‌باشد.

وی تصریح کرد: رویداد تولید محتوای دیجیتالی که هم‌اکنون توسط بسیج لرستان در حال برگزاری بوده دارای پیوست فرهنگی است، این‌چنین رویدادهایی در سطح استان و منطقه باعث اثرگذاری ویژه‌ای در سطح جامعه می‌شود مخصوصاً اینکه بافرهنگ مقاومت عجین شده است.

وی با اشاره به اهمیت برند سازی در حوزه فضای مجازی، تصریح کرد: نسل جدیدی که دفاع مقدس را مشاهده نکرده‌اند، با این کارهای ویژه هنری، مجازی و جذاب این فرهنگ به آنان منتقل می‌کنند.

انتهای پیام/