حجت الاسلام شاهرخی گفت: پرچم مبارزه با استکبارهمچنان برافراشته است و دانش آموزان نسل جدید با روحیه ایثار و فداکاری همان راه را ادامه می دهند.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی صبح امروز در مراسم نواختن زنگ استکبار ستیزی و روز دانش آموز که در دبیرستان دخترانه فرهنگیان برگزار شد، اظهار داشت: روز ملی مبارزه با استکبار یک نمادی است برای نسل نوجوان و جوان که راه ها و شیوه هایی که دشمن در آن راه ها به ملت ایران آسیب وارد می کند، در طول سالیان سال این مسیر را بشناسیم و منافذ نفوذ دشمن را ببندیم.

وی افزود: امروز ارتقای فرهنگی، علمی، آموزشی و پیشرفت مورد نیاز کشور است و باید از کشورهای در حال توسعه خارج شویم و به کشورهای توسعه یافته بپیوندیم.

نماینده ولی فقیه رد لرستان تصریح کرد: علم آوری، نوآوری، جنبش علمی و نرم افزاری از ضروریاتی است که پایه آن آموزش و پرورش، دانش آموزان و معلمان است و لازم است که دشمن شناسی، تقویت رابطه دانش آموزان با معنویت و با آموزه های اسلامی و دینی که بسیار مورد نیاز است، مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی خاطر نشان کرد: در هفته دانش آموز، روز نوجوان، روز مبارزه با استکبار قرار داریم، روزی که بیش از ۵۰ دانش آموز در سال ۵۷ در مقابل رژیم پهلوی قد علم کردند و جان خود را تقدیم نمودند.

وی بیان کرد: این پرچم همچنان برافراشته است و دانش آموزان نسل جدید با روحیه ایثار و فداکاری همان راه را ادامه می دهند.

انتهای پیام/