جعفری گفت: خیران با همراهی مردم و دستگاه های دولتی توانستند ۶۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد مالی را از زندان های استان آزاد کنند و این افراد به آغوش خانواده بازگردند.

فیروز جعفری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: خیران در آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد بسیار همکاری کردند خصوصا در مناسبت های مختلف تعدادی از این زندانیان آزاد شده و به آغوش خانواده بازگشتند.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون خیران با همراهی مردم و دستگاه های دولتی توانستند ۶۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد مالی را از زندان های استان آزاد کنند و این افراد به آغوش خانواده بازگردند.

مسئول بسیج حقوقدانان لرستان تصریح کرد: مبلغ محکومیت این تعداد زندانی بالغ بر سه میلیارد تومان بوده که با مشارکت ستاد دیه، کمک های خیران و مردمی این افراد از بند زندان رهایی یافتند.

جعفری بیان کرد: در مجموع خیران برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان ۲۰۰ میلیون تومان کمک کردند و بخشی از آن هم از طریق گذشت شاکی انجام شد که در نهایت منجر به آزادی تعدادی زندانیان گردید.

وی با اشاره به استقبال خیران از این برنامه، گفت: خوشبختانه هر روز استقبال بیشتری برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد صورت می گیرد و همه خیران و مردم می توانند در این امر خداپسندانه با هر اندازه توان مالی که دارند، مشارکت نمایند.

انتهای پیام/