موسوی با بیان اینکه 35 مرکز قرآنی در بروجرد فعال است، گفت: با شیوع کرونا، فعالیت حضوری بسیاری از این مراکز تعطیل شد و در بستر فضای مجازی آموزش ها ارائه گردید.

حجت الاسلام سید نصراله موسوی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در بروجرد ۳۵ مرکز قرآنی وجود دارد که شامل موسسات و خانه های قرآنی شهری و روستایی هستند که در بخش های روخوانی، روانخوانی، تجوید و بخش های دیگر فعالیت می کنند.

وی افزود: با شیوع کرونا، فعالیت حضوری بسیاری از این مراکز تعطیل شد و در بستر فضای مجازی آموزش ها ارائه گردید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد تصریح کرد: حضوری شدن کلاس های قرآنی به تدریج در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر ۶۰ درصد مراکز قرآنی فعالیت خود را به صورت حضوری ارائه می دهند و مابقی نیز در فضای مجازی فعالیت دارند.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه موسسات قرآنی در ترویج فرهنگ قرآن و آشنایی با کلام الهی اثرگذار هستند، گفت: فعالیت های قرآنی در بین همین سنین سبب می شود تا مسیر سعادت را به انسان نشان دهد و یکی از برنامه هایی است که در راستای مقابله با جنگ نرم دشمن بسیار اثرگذار است.

وی بیان کرد: در برخی از روستاها حدود ۹۵ درصد بانوان در فعالیت های قرآنی مشارکت دارند که تلاش شده تا همه سنین در کلاس های قرآنی حضور داشته باشند.

انتهای پیام/