رضایی گفت: 1500 منزل مسکونی در منطقه زلزله زده اندیکا احداث و تعمیر می شود.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن لرستان، مسعود رضایی گفت: بازسازی واحدهای زلزله زده اندیکا در استان خوزستان توسط گروه‌های اعزامی این استان به عنوان ستاد معین آغاز شده و قرار است ۱۵۰۰ منزل مسکونی در اندیکا احداث و تعمیر می شود.

وی افزود: بر همین اساس با اعزام ماشین آلات سنگین و نیروهای بنیاد مسکن لرستان به بخش چولو در شهرستان اندیکا، در برنامه ریزی های اولیه احداث ۵۰۰ تا ۶۰۰ واحد و تعمیر حدود هزار واحد مسکونی انجام می شود.

مدیر کل بنیاد مسکن لرستان تصریح کرد: باتوجه به محرومیت منطقه، بنیاد مسکن لرستان تلاش می کند در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی، واحدهای احداثی و تعمیری را در بهار آینده تحویل دهد.

رضایی با بیان اینکه کار آواربرداری واحدهای زلزله زده اندیکا در مناطق محول شده به بنیاد مسکن لرستان آغاز شده است، تصریح کرد: این نهاد با تمام توان، بکارگیری نیروهای فنی متخصص، تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز در راستای کاهش آلام مردم رنج دیده اندیکا پای کار است.

وی بیان کرد: بنیاد مسکن استان لرستان دربازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه چهار هزار واحد مسکونی را احداث و ۱۳ هزار واحد مسکونی آسیب دیده از زلزله را تعمیرکرد.