آشتاب گفت: کافه کارآفرینی در خرم آباد افتتاح شد، با افتتاح کافه کارآفرینی می توان گامی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کار و کارآفرینی و ایده پردازی در لرستان برداریم.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در آیین افتتاح کافه کارآفرینی در خرم آباد اظهار داشت: کافه کارفرینی به عنوان یک فضای دورهمی غیردولتی برای حضور کارآفرینان، مجریان و موسسات آموزشی، دانشجویان و جوانان با هدف بحث و تبادل نظر در خصو ایده ها و نوآوری‌ها برای گسترش این فرهنگ به وجود آمده است.

وی طرح کافه کارآفرینی را زمینه مشارکت کارآفرینان در ارائه مشاوره های تخصصی به مجریان طرحهای اقتصادی عنوان کرد و افزود: فعالان اقتصادی و کسانی که برای اجرای طرحهای کارآفرینانه با مشاوره می توانند در ارتباط با بهبود فضای کسب و کار در کافه با ایده های نو مشارکت داشته باشند و با مشارکت دانشجویان در سطح دانشگاهها، ایده ها و نوآوریها جمع آوری شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی جامعه حرکت به سمت کارآفرینی و خلاقیت در جهت توسعه و پیشرفت است گفت: جوانان، کارآفرینان، دانشجویان، اساتید و سرمایه گذاران باید در یک محیط با بهره گیری از ظرفیت های علمی، مادی و معنوی برای برون رفت از مشکلات به هم کمک کنند.

آشتاب بیان کرد: با افتتاح کافه کارآفرینی می توان گامی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کار و کارآفرینی و ایده پردازی در لرستان برداریم.

انتهای پیام/