ویسکرمی گفت: : دولت سیزدهم در عرصه دیپلماسی به خوبی عمل کرده و در راستای ارتباط با کشورهای دیگر و واردات واکسن و تسریع در این روند بسیار خوب عمل کرده که نتیجه آن مشهود است.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: باید قبول کرد که مشکلات کشور طی سال های قبل روی هم انباشته شده و این مشکلات ریشه ای است و نیاز به اقدامات دراز مدت دارد.

وی با اشاره به اقدامات ۱۰۰ روزه دولت رئیسی افزود: طی این سه ماه آنچه مشهود است، دلسوزی و اهتمام جدی برای حل مشکلات کشور است که این را می توان در بخش های مختلف مشاهده کرد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دولت قبل فاصله بین مردم و مسئولان ایجاد شده بود اما دولت جدید سعی کرده که با مردم همراه و همدل باشد و با توجه به رویکرد جوانگرایی، سعی کرده تا از افراد جوان و متخصص در بخش های مختلف استفاده نماید.

ویسکرمی عنوان کرد: دولت جدید در عرصه دیپلماسی به خوبی عمل کرده و در راستای ارتباط با کشورهای دیگر و واردات واکسن و تسریع در این روند بسیار خوب عمل کرده که نتیجه آن مشهود است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه اولویت اصلی برای رفع مشکلات، روال مدیریتی کشور به حالت عادی بود و این مهم نیازمند تسریع در روند واکسیناسیون کرونا بوده لذا اولویت اول این دولت، تزریق واکسن کرونا برای جامعه هدف بود که تاکنون بخش زیادی از افراد جامعه در برابر این بیماری واکسینه شده اند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شاهد بودیم که در ۱۰۰ روزه های دولت قبلی اتفاق خاصی رخ نمی داد ولی دولت جدید نشان داده که عزم جدی برای حل مشکلات دارد.

انتهای پیام/