القاصی مهر گفت: یکپارچه سازی انبار نگهداری کالاهای تملیکی در دستور کار قرار گرفته است.

حمید القاصی مهر در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: سال گذشته در بازدیدی که از انبارهای تملیکی صورت گرفت، به لحاظ چیدمان و نگهداری نامناسب، وضعیت رضایت بخشی نبود که برهمین اساس آنالیزی از پرونده ها در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در نهایت طبق آرای صادره قرار شد که کالاهایی که احتمال فساد دارند و یا به مرور زمان از ارزش آنها کاسته شود سریعا تعیین تکلیف شوند که این کار انجام شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان تصریح کرد: پنج انبار در استان برای نگهداری اموال تملیکی در نظر گرفته شده بود که طی برنامه ریزی و برگزاری جلسات با مسئولین، قرار شد که یکپارچه سازی انبار نگهداری کالاهای تملیکی در دستور کار قرار گیرد و تاکنون این پنج انبار به سه انبار تجمیع شده و در نهایت همه انبارها در یک مکان تجمیع شوند که شرایط بهتری ایجاد شود.

القاصی مهر خاطرنشان کرد: در حال حاضر وضعیت انبارهای تملیکی بهتر شده و با توجه به اقدامات انجام شده طی یک سال گذشته، هیچ پرونده معوقه ای در راستای اموال تملیکی نداریم و پرونده ها در کمترین زمان بررسی می شوند.

وی بیان کرد: در سال جاری نیز دو هزار و ۲۱۸ پرونده قاچاق تشکیل شده که از این تعداد دو هزار و ۱۸۲ پرونده بررسی و ۳۶ پرونده دیگر نیز در دست بررسی است که میزان محکومیت صادره برای این تعداد پرونده ۱۸۰ میلیارد تومان است.

انتهای پیام/