سردار جوانی با بیان اینکه بیانیه گام دوم، نقشه راه انقلاب است، گفت: وحشت آمریکا و دشمنان این است که آینده از آن اسلام باشد و ما باید در مسیر انقلاب مطالبه رهبری را مد نظر قرار دهیم و نقش پیش روندگی در مسیر تمدن سازی داشته باشیم.

به گزارش سفیرافلاک، سردار یداله جوانی ظهر امروز در در گردهمایی سیاسی کارکنان، بسیجیان و هادیان سیاسی در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) اظهار داشت: همه در مقابل انقلاب وظیفه و مسئولیت دارند اما فلسفه وجودی سپاه، پاسداری است و هر لحظه باید حرکت و موقعیت انقلاب را رصد کنیم و ما به دنبال این هستیم که انقلاب به آرمان هایی که برایشان تعریف شده، نزدیک شود اما عده ای نمی خواهند چون می دانند اگر تحقق دولت اسلامی و جامعه سازی اسلامی جامعه عمل بپوشد، تمدن سازی می شود و تمدن اسلامی یعنی دگرگونی در گسترده گیتی و دوره ای جدید ایجاد می شود.

وی افزود: وحشت آمریکا و دشمنان این است که آینده از آن اسلام باشد و ما باید در مسیر انقلاب مطالبه رهبری را مد نظر قرار دهیم و نقش پیش روندگی در مسیر تمدن سازی داشته باشیم.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: امسال سال پیروزی های بزرگ برای انقلاب بود، حرکت کلی این است که در میدان نبردی هستیم که این نبرد همه جانبه ۲۴ ساعته بین جبهه حق و باطل در جریان است.

سردار جوانی عنوان کرد: جمع بندی آمریکا این است که اگر نتوانند جمهوری اسلامی را تا چند سال وادار به عقب نشنی کند دیگر هیچ کاری نمی تواند کند، این در حالیست که چند دهه است برنامه های آنها راه به جایی نبرده و جمهوری اسلامی امروز صاحب قدرت است.

وی انتخابات را یک حماسه و پیروزی برشمرد و بیان کرد: دشمنان تلاش کردند امسال در کشور بحران ایجاد شود ولی یکی از پیروزی های امسال انتخابات بود و در سال ۸۸ فتنه ای به پا شد و برای امسال با مختصات دیگری توطئه هایی طراحی کرده بودند که با مدیریت رهبری این شرایط به گونه ای دیگر پیش رفت و حماسه ای رقم خورد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: پیروزی بعدی بحث شکست آمریکا در افغانستان و فرار خفت بار و ناکام گذاشتن طراحی هایی بود که برای درگیر کردن ایران طراحی کرده بودند و نقشه شیطانی کشیده بودند اما به جایی نرسیدند.

وی با اشاره به اقدام غرور آفرین دریادلان سپاه گفت: یک ناکامی دیگر برای دشمن رقم خورد که طراحی آمریکا بود و این مقابله ای که بین جبهه حق و باطل است و نقشه این بود که درآمد ارزی ایران به صفر برسد تا به هدفشان برسند و این کشور با بحران روبرو شود ولی با شکست همراه شدند.

سردار جوانی تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه توانست نقشه شوم آنها را خنثی کند و قدرت خدا را انسان به عینه مشاهده می کند و این بخشی از موفقیت های ایران در سالی است که دشمن تلاش برای بحران سازی داشت.

وی خاطرنشان کرد: امروزه باید بدانیم که این انقلاب نقشه راه دارد که بیانیه گام دوم است تا زمینه سازی برای تمدن سازی و ظهور امام عصر(عج) باشد و این انقلاب تنها انقلابی است که نقشه مشخصی دارد و هدف اصلی سعادت بشر است و باید راهی برویم که هم خودمان به تعالی و رشد برسیم و هم زمینه ساز تعالی و رشد دیگران باشیم.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه به لحظه نیاز انقلاب را می فهمد و پاسخ می دهد، خود نظام سلطه افول قدرت بوده که امیدوار کننده است و جبهه ای که ۴۲ سال است با آن جنگیدیم یک واقعیت است که نشان می دهد ملت ایران رو به توسعه قدرت حرکت می کند و اقتدار و عظمت از آن ایران است چرا که امروزه انصاراله یمن و غزه بخشی از انقلاب اسلامی است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: این صحنه هایی که برای دشمن رخ داده پذیرشش برای آنها سخت است چرا که ابهت آمریکا ریخته می شود و نشانه هایی از افت قدرت آمریکاست اما آنها علیرغم همه شکست ها تلاش می کنند تا شکاف در داخل کشور ایجاد کنند.

سردار جوانی با بیان اینکه پای انقلاب ماندن نیازمند صبر و بصیرت است، افزود: شهید سلیمانی اشراف راهبردی داشت، هیچگاه خسته نشد و امید داشت که این انقلاب را می توان به قله های پیروزی رساند اما در طول مسیر انقلاب برخی افراد از مسیر خارج شدند و در مقابل انقلاب ایستادند.

وی بیان کرد: در داخل ترکیبی عجیب شکل گرفته که همسو با جریان بیرونی شده و برخی با نگاه به بیرون تلاش برای حل مشکلات داشتند و کسانی که هشت سال کاری کردند که این مشکلات روی هم انباشته شود و امروز القا می کنند مشکلات وجود دارد و برخی تلاش دارند تا امیدی که رویش یافته را از بین ببرند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: ترسیم گذشته، حال و آینده انقلاب در گام دوم انقلاب مشخص شده و امروز مردم به برخی از حوزه ها افتخار می کنند اما در برخی حوزه ها گلایه دارند مثلا در اقتدار موشکی موفقیت زیادی داریم ولی در اقتصاد، فرهنگ، بیکاری و معیشتی مشکلاتی وجود دارد اما باید گفت امروز دشمن امید دارد با این مشکلات مردم را به نظام بدبین کند و اقدام مستقیمی نمی تواند بکند بلکه از طریق راه های دیگری وارد می شوند.

سردار جوانی گفت: هر جایی موفق بودیم عناصر اسلامی گری، انقلابی گری، توجه به سیاست رهبری و ظرفیت مردمی وجود داشته اما هر جایی مشکل داشتیم مشخص شد که انقلابی عمل نشد و از ظرفیت های مردمی هم استفاده نشده اما همه مشکلات قابل حل است.

وی با اشاره به جهاد تبیین خاطرنشان کرد: در این جهاد باید بدانیم دشمنان و عوامل در داخل تلاش دارند تصویر سازی غلطی از آنچه بوده را نشان دهند، هم اکنون تحریف نه تنها از سوی منافقین بلکه از سوی عده ای دیده می شود که قابل انتظار نیست مثلا در قضیه واکسن که چرا اجباری شده است، این در حالیست که جبهه بیرونی در حال فرو ریختن است اما باید ایجاد امید و روشنگری کرد.

انتهای پیام/