بهرامی گفت: 126 هزار دانش آموز لرستانی دوز اول واکسن کرونا را تزریق کردند.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان فرید بهرامی اظهار داشت: اولویت آموزش و پرورش، سلامت دانش آموزان است و در این راستا بازگشایی مدارس به صورت تدریجی و آرام با کسب مجوز از مراجع ذیصلاح خواهد بود.

وی افزود:  از ۳۴ هزار و ۲۳۳ فرهنگی که در مدارس فعال هستند بیش از ۳۳ هزار نفر دوز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند که اهتمام خوب همکاران در تزریق واکسن باعث شده استان لرستان در سطح کشور رتبه خوبی را به خود اختصاص دهد البته همکارانی که واکسن را تزریق نکرده اند باید مورد بررسی و پیگیری قرار گیرند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان عنوان کرد: از ۱۴۸ هزار و ۴۵ دانش آموز که بین ۱۲ تا ۱۸ سال سن دارند و در سیستم  ثبت شده‌اند تاکنون بیش از ۱۲۶ هزار و ۲۳۷ نفر دوز اول و بیش از ۷۴ هزار و ۱۴۹ نفر دوز دوم واکسن را  تزریق کرده اند و همکاران و دانش آموزانی که واکسن را تزریق نکرده اند هر سه روز یک بار باید pcr منفی خود را به مدیر مدرسه ارائه دهند و همکاران فرهنگی و دانش آموزان کپی کارت واکسن خود را به مدیر آموزشگاه تحویل دهند.

بهرامی با اشاره به نقش خوب سفیران سلامت در مدارس گفت: در سطح استان بیش از ۴۸ هزار سفیر سلامت فعالیت دارند که از این عزیزان می‌خواهیم دوستان و همکلاسان خود را جهت تزریق واکسین تشویق کنند.

انتهای پیام/