سرهنگ ملک آراء گفت: طرح "نذر خون" در لرستان به مناسبت هفته بسیج آغاز شد.

سرهنگ عبدالوحید ملک آراء در گفت‌و‌گو با سفیرافلاک، اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج، طرح سراسری نذر خون از امروز آغاز شده که بسیجیان برای یاری رساندن به بیماران نیازمند خون، اهدای خون نمایند.

وی با بیان این که بسیج در همه عرصه ها خدمت رسانی کرده است، افزود: بسیجیان نه تنها در عرصه های عمرانی، فرهنگی، سازندگی، محرومیت زدایی و سایر عرصه ها حضور موفقی داشته اند بلکه در عرصه سلامت و کمک به بیماران نیز به خوبی نقش خود را ایفا نموده اند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون ۴۶۰ نفر از بسیجیان برای اهدای خون و کمک به بیماران اقدام کرده اند و از امروز نیز در پویش جدیدی، بسیجیان با مراجعه به پایگاه های انتقال خون در این کار خداپسندانه مشارکت می کنند.

وی با اشاره به اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم استان، بیان کرد: از امروز اعزام گروه های جهادی طرح شهید رهنمون به مناطق محروم و حاشیه شهر آغاز شده که طی این هفته ۱۵ تیم پزشکی و درمانی به این مناطق اعزام می شوند.

ملک آراء بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۸۷ تیم جهادی برای ارائه خدکات درمانی و پزشکی به مناطق محروم استان اعزام شده اند.

انتهای پیام/