ویسکرمی گفت: استخدام های دانشگاه علوم پزشکی باید براساس عدالت و آزمون باشد.

به گزارش سفیر افلاک، مهرداد ویسکرمی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار داشت: در ایام کرونا برخی تلاش کردند تا کادر درمان را زیر سوال ببرند حتی در زمان واکسیناسیون هم اقداماتی علیه واکسن کرونا انجام دادند ولی کادر درمان در انجام وظیفه خود و ارائه خدمت به بیماران بسیار موفق بودند.

وی افزود: طی این سالها لرستان از داشتن داروخانه هلال احمر محروم بود ولی با تلاش های صورت گرفته، داروخانه پس از سالها تلاش در استان راه اندازی شد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در این مدت تلاش شد تا تجهیزات به دورترین شهرهای استان ارسال شود تا بیماران برای انجام کارهای درمانی مجبور به طی کردن مسافت طولانی نشوند.

وی تصریح کرد: دانشگاه نباید براساس رابطه بچرخد و باید براساس قانون اداره شود، همچنین در استخدام های دانشگاه نظارت می کنیم که صرفا براساس عدالت و آزمون باشد.

ویسکرمی گفت: هرگونه استخدام و مدیریت و ارتقا باید براساس قانون باشد تا بتوان نظارت داشت، متاسفانه برخی برای استان خیری ندارند ولی با پارتی بازی و فشار سعی می کنند تا افرادی را در جاهایی منصوب کنند که قطعا برخورد می شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: هر تخلفی از هر مدیری در هر رده ای باشد به دست نهادهای نظارتی می سپاریم تا برخورد شود.

انتهای پیام/