بهرام دلفان به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان معارفه شد.

به گزارش سفیر افلاک، محمود ثمینی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار داشت: باید تلاش کرد تا از مسیر مسئولیت خارج نشویم و باید از این فرصت برای خدمت رسانی به مردم استفاده شود.

وی افزود: با شیوع کرونا تهیه و تامین تجهیزات و امکانات بسیار سخت بود ولی تلاش هایی صورت گرفت تا تجهیزات به شهرهای مختلف استان ارسال شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با اشاره به مشارکت خیرین عنوان کرد: در این ایام خیرین همیشه همراهی کردند و هرآنچه که در توان داشتند برای تهیه تجهیزات تلاش نمودند.

محمدرضا نیکبخت رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این مراسم اظهار کرد: در ایام کرونا تلاش شد تا با برنامه ریزی میزان ابتلا و مرگ و میر کرونا در استان کاهش یابد که با اقدامات و تلاش های کادر درمان و مدافعان سلامت خوشبختانه در بسیاری از موارد، کرونا در استان کاهش داشت.

وی افزود: از دیگر اقدامات انجام شده، خریداری ۱۳ دستگاه اکسیژن ساز، هفت دستگاه سی تی اسکن بود و در کنار این اقلام اقدامات دیری برای ارائه خدمات به بمیاران انجام شد.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی گفت: ۹۶ پروژه با وسعت ۳۵ هزار متر مربع با ۱۲۱ میلیارد تصویب شد و تعدادی شروع شده بودند در حال تکمیل است و برخی هم به بهره برداری رسیدند.

انتهای پیام/