سرهنگ علیزاده بازگیر گفت: رزمایش اقتدار گروه‌های جهادی به مناسبت هفته بسیج با شرکت 140 گروه جهادی در چگنی در حال برگزاری است.

سرهنگ محمد علیزاده بازگیر در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن تبریک آغاز هفته بسیج اظهار داشت: بسیج از نخستین روز تأسیس خود تا به امروز خدمات بسیار زیادی انجام داده و هرگاه کشور با مشکل یا چالشی مواجه شده، بسیجیان سلحشور خودجوش در خط مقدم مقابله با آن مشکل ایستاده‌اند.

وی افزود: رزمایش اقتدار گروه‌های جهادی هم‌زمان با نخستین روز از هفته بسیج در شهرستان چگنی آغاز شد که تا پایان این هفته ادامه دارد.

فرمانده سپاه ناحیه چگنی عنوان کرد: در این رزمایش ۱۴۰ گروه جهادی در عرصه‌های فرهنگی، عمرانی، اجتماعی، آموزشی، سلامت، دامپزشکی در مناطق محروم سه بخش شاهیوند، ویسیان، دوره به مردم خدمت ارائه می‌دهند.

وی تصریح کرد: ساخت‌وساز منازل محرومان، ویزیت در مناطق محروم، اجرای برنامه‌های فرهنگی شامل توزیع بروشور با محتوای سبک زندگی بسیجی، مسابقه پیامکی، خدمات دامپزشکی، توزیع دارو، توزیع کمک‌های مؤمنانه در سطح شهرستان و مناطق سراب دوره، شاهیوند و ویسیان از دیگر برنامه‌های این رزمایش به شمارمی رود.

علیزاده بازگیر گفت: هدف از برگزاری این رزمایش ارائه خدمات به مناطق محروم است که همیشه سرلوحه فعالیت‌های بسیج بوده است.

انتهای پیام/