حجت‌الاسلام طهماسبی با اشاره به ریشه داشتن بسیج در قرآن و تفکر دینی، گفت: رفع محرومیت از کوهدشت دستور رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در رزمایش اقتدار بسیجیان کوهدشت، اظهار داشت: بسیج ریشه در قرآن، تفکر دینی، تاریخ بشریت و ادیان الهی دارد و این فکر الهی و نورانی در ذهن معمار کبیر انقلاب جاری شد و توانست با عنایت خداوند متعال این‌چنین در مقابل ظالمان عالم مسائل کشور را به‌پیش ببرد.

وی افزود: روح‌الله رفت ولی روح‌الامین که انسانی بسیار کارآزموده، فقیه، فیلسوف، سیاستمدار و جانباز انقلاب یعنی مقام معظم رهبری آمد که به‌خوبی مسائل انقلاب را جلومی برد.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: امروز دشمن یک جنگ ادراکی علیه ما آغازشده است، به خیال باطل خودشان می‌خواهند در فکر مردم و مسئولان خلل ایجاد کرده و طوری وانمود کنند که ما توان نداریم مسائل کشور را پیش ببریم که متأسفانه برخی مسئولان ممکن است تحت تأثیر این القائات قرار بگیرند.

وی با اشاره به اینکه «اسلام، مردم و رهبری» موجب نجات ما هستند، تصریح کرد: امام خمینی (ره) با دست‌خالی ولی بااراده‌ای پولادین و عزمی الهی تصمیم گرفت پای در این میدان مقاومت و جهاد بگذارد و درنهایت موفق شد.

طهماسبی گفت: جنایتکاران عالم، فرعون‌ها، قارون‌ها، نمرودها و آمریکایی‌ها می‌خواهند تنها راه و فکر خودشان باشد، ولی هرکسی راه دوم را بگشاید همان پیروزی است هرچند رهرو آن کم باشد، لذا امام (ره) فرمود: خون بر شمشیر پیروز است، حضرت اباعبدالله (ع) پیروز میدان بود زیرا راه دوم که راه عزت، مقاومت و سرفرازی بود را گشود.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه امام (ره) راه دوم که همان تحقیر آمریکا در اذهان دنیا بود را به‌خوبی گشود، بیان کرد: فکر آمریکایی وابستگی به همراه دارد، متأسفانه برخی که دارای ایمان ضعیف و سست بوده، کاملاً می‌خواستند سر در آخور آمریکا داشته و بجای خدا و مردم، به غرب و افکار غربی تکیه کنند.

وی با اشاره به اینکه امام (ره) شعار «ما می‌توانیم» را به اثبات رساند، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند: «بسیج مدرسه عشق است»، امام (ره) حق حیات بر جامعه بشریت و شیعیان دارد، اگر بسیج قوی و کارآمد شد و گسترش پیدا کرد و پایه‌اش مستحکم گردید، هیچ قدرتی در دنیا قادر نخواهد بود به انقلاب و کشور کمتری چشم‌زخمی بزند.

طهماسبی گفت: بسیجیان شهرستان در کارهای فرهنگی، رزمایش‌ها، نشست‌های بصیرتی، اشتغال، احداث مسکن محرومان، خدمت‌رسانی در سیل، زلزله و کرونا صحنه‌های زیبایی را خلق نمودند.

 امام‌جمعه کوهدشت بیان کرد: به استاندار لرستان گفتم که باکار انقلابی و جهادی می‌توان پیشرفت ایجاد کرد و زمینه آن نیز پیاده‌سازی عدالت در جامعه است، اولویت امروز کوهدشت مسائل فرهنگی است، غوغا سالاری و انحصاری بودن به شهرستان ضربه خواهد زد.

وی با اشاره به‌ضرورت برنامه‌ریزی و داشتن هدف در کارها، یادآور شد: رهبر معظم انقلاب تأکید فرموده‌اند که بایستی از نقاط محروم کشور همچون کوهدشت رفع محرومیت شود،

 طهماسبی با اشاره به اینکه یا باید فساد را برداشت یا اینکه خود طعمه فساد خواهیم شد، گفت: با حسادت‌ها و کارشکنی‌ها کارها پیش نمی‌رود، بایستی مسئولان ذی‌ربط زمینه جذب سرمایه‌گذار را در کوهدشت فراهم کنند.

 انتهای پیام/